Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało 2017-12-13T16:08:18+00:00

Moda na to, aby być pięknym, młodym i szczupłym ciągle trwa. Dlatego w gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej nie brakuje chętnych do tego, aby z pomocą różnych kosmetyków, metod, sprzętu i specjalistów osiągnąć jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem atrakcyjny wygląd. Wyszczuplić, wygładzić, wymodelować – potrzeby pacjentów różnią się w zależności od wieku oraz stanu ich skóry.

Dzięki technologii LIPOMASSAGE możliwe jest rozbicie komórek tłuszczowych w wybranych partiach ciała, a także intensywne modelowanie i ujędrnienie skóry. Rezultaty widać już po pierwszej sesji, a znaczna redukcja cellulitu możliwa jest zaledwie po 6 zabiegach! Zabiegi wyszczuplające na ciało charakteryzuje niezwykła precyzja, wygoda oraz intensywność i skuteczność. Którą propozycję stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź NewSpaClinic w Poznaniu! Rozprawimy się skutecznie z każdym mankamentem urody!

Fala akustyczna Storz Medical

To kilka modułów pracy połączonych ze sobą w synergiczne sposób by najlepiej przeciwdziałać oznakom starzenia, cellulitowi oraz lokalnej otyłości.To także intensywna terapia przeciwbólowa. Storz Medical to: redukcja cellulitu, poprawa jędrności skory, wymodelowanie sylwetki, ujędrnianie tkanki łacznej, wygładzenie nierówności także po przebytej liposukcji, redukcja rozstępów pociągowych, wygładzenie blizn i zmarszczek, leczenie bólu.

Endermologia LPG

To sprawdzone, łagodne zabiegi, których celem jest wyszczuplenie, wygładzenie skóry, a także modelowanie i kształtowanie sylwetki, ujędrnianie skóry po odchudzaniu i stymulowanie krążenia krwi. Endermologia LPG swoją popularność zawdzięcza nieinwazyjności oraz zbliżeniu do działań naturalnych. Pacjent, który się zdecyduje na ten wariant z naszej propozycji zabiegów wyszczuplających ubierany jest w specjalny kostium, dzięki któremu masaż wykonuje się w prawidłowy sposób, a jednocześnie chroni się skórę przed uszkodzeniem. Zabiegi, które zazwyczaj zaleca się wykonywać w seriach, oddziałują na precyzyjnie wybrane miejsce, stopniowo zwalczając cellulit. Pobudzenie krążenia, metabolizmu i stymulacja skóry do podjęcia procesów regeneracyjnych – to prawdziwy klucz do sukcesu. Jeśli twoim celem jest rozmiar mniej – masz duże szanse na to, aby go w ten sposób osiągnąć.

jędrne ciało bez celulitu

Zwalczanie cellulitu

Czy możliwe jest usuwanie cellulitu na każdym poziomie jego zaawansowania? Odpowiednia dieta i dobrze dobrane ćwiczenia nie są w stanie poradzić sobie z odkładanym tłuszczem oraz kumulowaną wodą. Natomiast proponowana przez nas technologia LIPOMASSAGE nie tylko stymuluje powierzchnię skóry, ale także przyspiesza uwalnianie tłuszczu – efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Jednoczesne działanie na tkankę tłuszczową i pobudzanie fibroblastów to głębokie, ale naturalne zabiegi antycellulitowe. Pozbądź się zwiotczałej, bolesnej i nieestetycznej skóry w bezinwazyjny sposób. Do tego jeszcze dodatkowym atutem tego zabiegu jest modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, zmniejszenie obrzęków oraz rozluźnienie mięśni. LIPOMASSAGE to jeden z często wybieranych przez panie zabiegów wyszczuplających.

Modelowanie sylwetki

W jaki sposób precyzyjnie i szybko wymodelować wybrane przez siebie partie ciała – ramiona, plecy, brzuch, talię, pośladki lub uda? Zabiegi LIPOMASSAGE to nie tylko intensywne usuwanie cellulitu i działanie odmładzające, ale także szybkie i precyzyjne wyszczuplanie tych części ciała, które naszym zdaniem wymagają szczególnej uwagi i opieki specjalisty. A do tego mimo stosowanej diety czy ćwiczeń nie widać na nich oczekiwanych rezultatów. Odpowiednio dobrane zabiegi zbijają i zwiększają ukrwienie określonych miejsc, ujędrniają skórę, odciążają partie ciała i redukują tkankę tłuszczową. „Zmiękczona” skóra powoduje, że uwolnione zostają zastoje limfatyczne, a także poprawia się ogólne mikrokrążenie. Ono bowiem nie bez znaczenia jest w przypadku cellulitu. Mniejszy obwód, znikająca skórka pomarańczowa – przekonaj się jak szybko i bezpiecznie Twoje ciało może nabrać pożądanego przez Ciebie kształtu!

Zabiegi wyszczuplające – na który się zdecydować?

Który z tych zabiegów wyszczuplających i innych będzie dla Ciebie najlepszy? Możesz to skonsultować z naszymi specjalistami w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Na podstawie wywiadu zdrowotnego, który z Tobą przeprowadzi dowiesz się, czy możesz się poddać konkretnej metodzie pozbycia się cellulitu, wymodelowania sylwetki itd. Niektóre z nich mają przeciwwskazania, o których powinieneś wiedzieć.

Jedno jest jednak pewne – każdy tych zabiegów wyszczuplających, modelujących czy wygładzających ciało wykonują specjaliści. Dajemy Ci gwarancję, że trafiłeś we właściwe ręce! Warto również śledzić nasz cennik – na niektóre zabiegi oferujemy promocyjne ceny!

Klinika NewSpaClinic w Poznaniu – tu na Ciebie czekamy!