Zabiegi na ciało

zabiegi dla ciała

Moda na to, aby być pięknym, młodym i szczupłym ciągle trwa. Dlatego w gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej nie brakuje chętnych do tego, aby z pomocą różnych kosmetyków, metod, sprzętu i specjalistów osiągnąć jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem atrakcyjny wygląd. Wyszczuplić, wygładzić, wymodelować – potrzeby pacjentów różnią się w zależności od wieku oraz stanu ich skóry. Dzięki technologii LIPOMASSAGE możliwe jest rozbicie komórek tłuszczowych w wybranych partiach ciała, a także intensywne modelowanie i ujędrnienie skóry. Rezultaty widać już po pierwszej sesji, a znaczna redukcja cellulitu możliwa jest zaledwie po 6 zabiegach! Zabiegi wyszczuplające na ciało charakteryzuje niezwykła precyzja, wygoda oraz intensywność i skuteczność. Którą propozycję stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź NewDentClinic w Poznaniu! Rozprawimy się skutecznie z każdym mankamentem urody!

Endermologia LPG

To sprawdzone, łagodne zabiegi, których celem jest wyszczuplenie, wygładzenie skóry, a także modelowanie i kształtowanie sylwetki, ujędrnianie skóry po odchudzaniu i stymulowanie krążenia krwi. Endermologia LPG swoją popularność zawdzięcza nieinwazyjności oraz zbliżeniu do działań naturalnych. Pacjent, który się zdecyduje na ten wariant z naszej propozycji zabiegów wyszczuplających ubierany jest w specjalny kostium, dzięki któremu masaż wykonuje się w prawidłowy sposób, a jednocześnie chroni się skórę przed uszkodzeniem. Zabiegi, które zazwyczaj zaleca się wykonywać w seriach, oddziałują na precyzyjnie wybrane miejsce, stopniowo zwalczając cellulit. Pobudzenie krążenia, metabolizmu i stymulacja skóry do podjęcia procesów regeneracyjnych – to prawdziwy klucz do sukcesu. Jeśli twoim celem jest rozmiar mniej – masz duże szanse na to, aby go w ten sposób osiągnąć.

Zwalczanie cellulitu

Czy możliwe jest usuwanie cellulitu na każdym poziomie jego zaawansowania? Odpowiednia dieta i dobrze dobrane ćwiczenia nie są w stanie poradzić sobie z odkładanym tłuszczem oraz kumulowaną wodą. Natomiast proponowana przez nas technologia LIPOMASSAGE nie tylko stymuluje powierzchnię skóry, ale także przyspiesza uwalnianie tłuszczu – efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Jednoczesne działanie na tkankę tłuszczową i pobudzanie fibroblastów to głębokie, ale naturalne zabiegi antycellulitowe. Pozbądź się zwiotczałej, bolesnej i nieestetycznej skóry w bezinwazyjny sposób. Do tego jeszcze dodatkowym atutem tego zabiegu jest modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, zmniejszenie obrzęków oraz rozluźnienie mięśni. LIPOMASSAGE to jeden z często wybieranych przez panie zabiegów wyszczuplających.

Modelowanie sylwetki

W jaki sposób precyzyjnie i szybko wymodelować wybrane przez siebie partie ciała – ramiona, plecy, brzuch, talię, pośladki lub uda? Zabiegi LIPOMASSAGE to nie tylko intensywne usuwanie cellulitu i działanie odmładzające, ale także szybkie i precyzyjne wyszczuplanie tych części ciała, które naszym zdaniem wymagają szczególnej uwagi i opieki specjalisty. A do tego mimo stosowanej diety czy ćwiczeń nie widać na nich oczekiwanych rezultatów. Odpowiednio dobrane zabiegi zbijają i zwiększają ukrwienie określonych miejsc, ujędrniają skórę, odciążają partie ciała i redukują tkankę tłuszczową. „Zmiękczona” skóra powoduje, że uwolnione zostają zastoje limfatyczne, a także poprawia się ogólne mikrokrążenie. Ono bowiem nie bez znaczenia jest w przypadku cellulitu. Mniejszy obwód, znikająca skórka pomarańczowa – przekonaj się jak szybko i bezpiecznie Twoje ciało może nabrać pożądanego przez Ciebie kształtu!

Masaż odchudzający

Odchudzanie w czasie zabiegów kosmetycznych? Odpowiednio wybrany tryb pracy rolek Roll’in oznacza skuteczne pobudzenie tkanki tłuszczowej do uwalniania tłuszczu, który nie reaguje na dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Regularne zabiegi pozwalają na zwiększenie uwalniania tłuszczu aż o 70%! Technologia Roll’out ujędrnia (stymuluje kolagen i elastynę), a Roll’up modeluje i wygładza skórę oraz stymuluje układ limfatyczny. Dzięki temu skóra pozbywa się tłuszczu oraz nagromadzonej wody – znika cellulit, a sylwetka jest wymodelowana i lżejsza o uporczywy, zalegający tłuszcz.

Zabiegi wyszczuplające – na który się zdecydować?

Który z tych zabiegów wyszczuplających i innych będzie dla Ciebie najlepszy? Możesz to skonsultować z naszymi specjalistami w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Na podstawie wywiadu zdrowotnego, który z Tobą przeprowadzi dowiesz się, czy możesz się poddać konkretnej metodzie pozbycia się cellulitu, wymodelowania sylwetki itd. Niektóre z nich mają przeciwwskazania, o których powinieneś wiedzieć.

Jedno jest jednak pewne – każdy tych zabiegów wyszczuplających, modelujących czy wygładzających ciało wykonują specjaliści. Dajemy Ci gwarancję, że trafiłeś we właściwe ręce! Warto również śledzić nasz cennik – na niektóre zabiegi oferujemy promocyjne ceny!

Klinika NewDentClinic w Poznaniu – tu na Ciebie czekamy!