Masaż odchudzający

Zdrowa dieta, ćwiczenia oraz aktywny styl życia umożliwiają walkę z odkładającym się tłuszczem oraz cellulitem, jednak niekiedy nie są wystarczające. Gdy zawodzi intensywny trening na siłowni, a mimo spożywania zbilansowanych posiłków niektóre partie ciała nadal nie wyglądają tak, jak byśmy chcieli, warto rozważyć nowoczesne, intensywne i w pełni bezpieczne zabiegi LIPOMASSAGE. Wykorzystują one specjalnie zaprojektowane rolki, które za sprawą odpowiednich ruchów oraz stymulacji skóry pozwalają na odchudzenie, pozbycie się cellulitu czy wymodelowanie wybranych części ciała.

Wykorzystanie masażu podciśnieniowego, który oddziałuje na tkankę łączną skóry, skutkuje uaktywnieniem metabolizmu tkanki tłuszczowej odpornej na ćwiczenia czy dietę. Drugim wynikiem działań LIPOMASSAGE jest stymulacja do produkcji włókien kolagenowych. Wynik – jędrne, zgrabne ciało bez cellulitu.

Dla kogo przeznaczony jest masaż odchudzający?

LIPOMASSAGE to technologia, która przeznaczona jest dla osób w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jej cele to likwidacja cellulitu, efekt wyszczuplenia oraz modelowanie sylwetki. Zabiegi masażu odchudzającego wykonuje się na osobach, które dążą do odnowy biologicznej swojej skóry, to propozycja dla osób, którym zależy na poprawie konturów ciała, a także na zwiększeniu elastyczności skóry.

Technika masażu odchudzającego polega na opatentowanym procesie, w którym wykorzystywane są dwie elektronicznie sterowane rolki. Działają one w połączeniu z podciśnieniem – tworzą fałdę skórną, która jest zwijana przez jedną i rozwijana przez drugą rolkę. Poruszają się one nie tylko ruchem obrotowym, ale także wokół własnej osi, zgodnie z intensywnością zabiegu oraz stanem tkanki. To oraz rytmiczne lub stałe podciśnienie zapewnia efekty widoczne już po pierwszej sesji. Znaczną redukcję cellulitu zauważyć można po 6 zabiegach, a prawdziwa redukcja tkanki tłuszczowej aż o 70% możliwa jest już po 12 sesjach!

Masaż odchudzający w NewDent Clinic – Poznań

NewDent Clinic to profesjonalny gabinet, w którym stosuje się najwyższej jakości zabiegi LIPOMASSAGE. Pozwalają one na odświeżenie wyglądu skóry, mają działanie wyszczuplające oraz przeciwstarzeniowe. Zaletami NewDent Clinic są nowoczesne urządzenia oraz wykwalifikowana kadra, która z radością udzieli klientkom wszystkich informacji dotyczących dostępnych zabiegów oraz ich efektów. Zaufaj specjalistom – sprawdź NewDent Clinic w Poznaniu. Masaż odchudzający zapewni Ci atrakcyjny, piękny wygląd.