Zwalczanie cellulitu

Cellulit pojawia się niezależnie od wieku, uprawianych sportów czy stosowanej diety. Najczęściej możemy go obserwować na piersiach, brzuchu i udach – skóra jest wtedy grudkowa, włóknista i pomarszczona. Winę za jego powstawanie ponosi odkładający się tłuszcz oraz woda. Niekiedy wystarczy zmiana stylu życia, użycie odpowiednich kremów lub intensywne oczyszczanie organizmu. Kiedy jednak to nie pomaga, warto zatroszczyć się o głęboką regenerację skóry, by nie dopuścić do rozwoju cellulitu.

LIPOMASSAGE to metoda, dzięki której walka z cellulitem przebiega nieinwazyjnie, harmonijnie i systematycznie. Skutkiem podjętych działań jest pozbycie się zwiotczałej, nieestetycznej skóry, rozbicie zalegającego tłuszczu oraz wymodelowanie skóry i jej intensywna regeneracja.

Jak wygląda zabieg?

Intensywne pozbywanie się cellulitu jest bezbolesne i przyjemne, ponieważ w czasie zabiegów LIPOMASSAGE korzysta się z dobroczynnej mocy odpowiednio dobranych masaży. Najważniejsze jest właściwe dobranie metod oraz wykorzystanie specjalnego kostiumu, który pozwala na płynne manewry rolek. Precyzyjnie zaprojektowane rolki oddziałują na skórę tłuszczową, rozbijając kwasy tłuszczowe, stymulując fibroblasty, wzmacniając produkcję kolagenu i elastyny. Powodują nie tylko wydalenie tłuszczu, ale także wygładzenie cellulitu. Jeden zabieg trwa około 35 minut, a jego skutki to lepsze ukrwienie skóry, mniejsze zbicie obszarów zabiegowych, odciążenie mięśni, a także gładsza, przyjemna w dotyku skóra. Prawdziwa redukcja tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się widocznych wałeczków cellulitu możliwe są zaledwie po 6 profesjonalnych sesjach!

Co oprócz zwalczania cellulitu?

LIPOMASSAGE to nie tylko skuteczne i szybkie zwalczanie cellulitu, ale także:

  • modelowanie wybranych obszarów ciała,
  • głębokie ujędrnienie skóry oraz poprawa jej elastyczności,
  • zauważalne po pierwszym zabiegu zmniejszenie obrzęków,
  • rozluźnienie mięśni.

Zwalczanie cellulitu w NewDent Clinic – Poznań

Gabinet NewDent Clinic to nie tylko nowoczesna technologia LIPOMASSAGE i gwarancja urządzeń najwyższej jakości, ale także profesjonalna, gruntownie wykwalifikowana obsługa, która doradza, informuje o przeciwskazaniach i szczegółach zabiegu, a także opracowuje szczegółowy, precyzyjny program kolejnych zabiegów. Wybierz młody, atrakcyjny wygląd, pozbądź się obrzęków i wiotkiej skóry. Zaufaj profesjonalnemu, głębokiemu usuwaniu cellulitu, który wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w skórze. Sprawdź NewDent Clinic w Poznaniu.