Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz 2017-12-13T16:07:47+00:00

W naszej klinice NewSpa Clinic w Poznaniu oferujemy wiele zabiegów, dzięki którym można poprawić urodę, pozbyć się przeszkadzających na co dzień niedoskonałości. Nie trzeba bowiem od razu sięgać po skalpel – jest bowiem wiele metod na to, aby poprawić swój wizerunek w sposób mało inwazyjny lub w ogóle bezinwazyjny, ale co najważniejsze – bezpieczny.

Wszystkie zabiegi na twarz, które dostępne są w naszej ofercie, wykonujemy nowoczesnym sprzętem. Usuwanie oznak starzenia się, naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu, żywa, zdrowa, pełna blasku skóra – czy to możliwe? ENDERMOLIFT to unikalne, opatentowane zabiegi, które pobudzają aktywność fibroblastów, elementów odpowiedzialnych za produkcję elastyny i kolagenu. Dzięki nowej technice ENDERMOLIFT każdy – kobieta i mężczyzna – cieszyć się może młodszą, dogłębnie gęstą i nawilżoną skórą. Sukces ENDERMOLIFT to wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w skórze! Tego typu zabiegi na twarz są w 100 procentach naturalne i można je stosować zarówno terapeutycznie, jak i w celu pielęgnacji urody.

Co szkodzi skórze?

Upływający bezlitośnie czas, szkodliwe działanie promieni słonecznych, stres, niewłaściwe nawyki żywieniowe i inne czynniki wpływają na to, że kolagen i elastyna są w skórze degradowane. Dochodzi tym samym do szybszego starzenia się skóry i jej wiotczenia. Nierzadko pojawiają się także na niej nieestetyczne przebarwienia, które również dodają lat. Zaburzona gospodarka hormonalna, jak również przybywające lata sprawiają, że twarz zaczyna tracić swój dotychczasowy kontur. Pojawia się także opuchlizna i obrzęk na powiekach – to skutek odwodnienia skóry oraz całego organizmu i gromadzenia się płynów w tym właśnie miejscu. Poza codzienną pielęgnacją skóry, pomocne mogą okazać się również specjalistyczne zabiegi na twarz, które znajdują się w ofercie naszej kliniki.

Estetyczne pozbycie się niedoskonałości

Zabiegi na twarz ENDERMOLIFT pozwalają na efektowne zniwelowanie konkretnych grup niedoskonałości twarzy. W przypadku osób, które mają zaokrągloną twarz można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy podwójnego podbródka. Jeśli twarz jest pokryta wiotką skórą, to wówczas wykonuje się korektę opadających policzków i powiek oraz całego owalu twarzy, a także usuwa się zmarszczki nosowo-wargowe. Jeśli natomiast ktoś ma twarz zapadniętą, to wówczas zabiegiem objęte są policzki, zmarszczki na czole oraz te powstałe wokół ust i oczu. Zabiegi na twarz ENDERMOLIFT przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku.

CooLifitng – Usuwanie zmarszczek

Zmarszczki pojawiają się przede wszystkim na czole, w okolicach oczu i ust. Są wynikiem starzenia się skóry – zmniejszenia aktywności fibroblastów. Coraz mniejsza ilość kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry, elastyny zapewniającej jej sprężystość oraz kwasu hialuronowego nadającego objętość sprawia, że skóra cierpi na brak podstawowych budulców. Skutek – zmarszczki. Zabiegi CooLifting pozwalają na wielowymiarową stymulację powierzchni skóry i pobudzenie komórek do pracy. Metamorfoza zaczyna się od wewnątrz.

czytaj więcej »

Efekty zabiegów na twarz ENDERMOLIFT

Rezultaty proponowanych przez nas zabiegów na twarz widoczne są po kilku wizytach. Aby mieć satysfakcję z efektu i utrzymać go dłużej, zaleca się przeprowadzenie serii przynajmniej 10 zabiegów. Nie bez znaczenia jest także odpowiedni dnieta, jak również wypijaniem codziennie odpowiedniej ilości niegazowanej wody mineralnej – ok. 2 litrów. Do tego jeszcze dochodzi prawidłowa pielęgnacja – właściwa dla danej cery – i ochrona twarzy przed słońcem.

Skorzystaj z naszych zabiegów w Poznaniu

Zastanawiasz się, w jaki sposób poradzić sobie z obrzękiem pod oczami, bruzdami, zwiotczeniem skóry, słabym mikrokrążeniem i zmniejszeniem objętości tkanki tłuszczowej? Znamy odpowiedź na Twoje pytanie! Odpowiednio dobrane przez specjalistów pracujących w NewSpaClinic w Poznaniu zabiegi na twarz z serii ENDERMOLIFT pozwolą Ci na doświadczenie prawdziwie przyjemnego, odmładzającego i relaksacyjnego masażu twarzy. Zmarszczki ulegną wypełnieniu twarzy, kontury twarzy zostaną wymodelowane, a cera będzie sprawiała wrażenie zdrowszej, bardziej rozjaśnionej. Zapobiegaj szybkiemu starzeniu się – wybierz ENDERMOLIFT i proponowane przez nas wysokiej jakości zabiegi na twarz, które wykonują prawdziwi specjaliści.