Masaż relaksacyjny twarzy

ENDERMOLIFT to nowa technika, której główne działanie to walka z oznakami starzenia się. Efekty potwierdzają badania kliniczne – zabiegi są w pełni naturalne, a ich rezultaty uwzględniają integralność tkanki. Jednak ENDERMOLIFT to nie tylko usuwanie zmarszczek, ale także głęboka relaksacja wszystkich mięśni oraz odświeżenie zmęczonej czy napiętej skóry. Głowica ERGOLIFT to opatentowana technologia MPF, która zapewnia wielowymiarową stymulację całej powierzchni skóry. Dzięki temu dochodzi do fizjologicznego pobudzenia komórek. Urządzenie:

  • działa na różnych głębokościach skóry,
  • pozwala na ukierunkowaną stymulację tkanek.

Właściwie przeprowadzony zabieg ENDERMOLIFT pozwala na uzyskanie efektów już po pierwszej sesji. Zabiegi chętnie wybierają osoby, które chcą sobie zapewnić kompleksowy lifting twarzy, np. okolic oczu, a także pragną zlikwidować zmarszczki, wyszczuplić twarz czy poprawić jej gładkość. Jednak ENDERMOLIFT to także przyjemny masaż relaksacyjny.

Zalety masażu relaksacyjnego

Program ENDERMOLIFT rozpoczyna się od określenia celów, oczekiwań oraz potrzeb. Specjalista ocenia stan skóry, a także dobiera odpowiedni program. Sam zabieg trwa około 35 minut i pozwala nie tylko na odmłodzenie i odżywienie skóry, ale gwarantuje także niezwykle relaksacyjne doświadczenie. Skutkiem jest przede wszystkim dobre samopoczucie, ale też młoda, zdrowa, pełna energii cera.

Efekty zabiegów to:

  • odzyskanie przez skórę objętości,
  • nawilżenie skóry,
  • sprężystość i ochrona przed zmarszczkami,
  • zagęszczenie skóry,
  • przyspieszona produkcja nowego kolagenu,
  • usunięcie toksyn.

Masaż relaksacyjny gwarantuje zwiększenie mikrokrążenia, przywraca także prawidłowy metabolizm komórkowy. Skóra twarzy, szyi i dekoltu jest jędrniejsza, poprawia się nie tylko jej koloryt, ale także napięcie. ENDERMOLIFT pozwala także na usunięcie zatrzymywanej w organizmie wody, dzięki czemu dochodzi do likwidacji obrzęków.

Masaż relaksacyjny w NewDent Clinic – Poznań

W gabinecie NewDent Clinic każdy klient spotka się z profesjonalną obsługą specjalistów, którzy nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania, ale także ocenią stan skóry, zaproponują najlepsze rozwiązania i przeprowadzą profesjonalne zabiegi zgonie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta. Jeśli szukasz młodego, świeżego wyglądu, sprawdź NewDent Clinic w Poznaniu. Wybierz najlepszy masaż relaksacyjny twarzy, dzięki któremu poczujesz różnicę.