Endermolift

Przełącz się na odmładzanie! Pobierz ulotkę

LPG, specjalista w pielęgnacji skóry z prawie 30-letnim doświadczeniem, światowej klasy lider w dziedzinie Mécano-Stimulation, opracował nowe zabiegi przeciwstarzeniowe.

Naturalne i szybkie rezultaty zabiegów, uwzględniające integralność tkanki, potwierdzone przez jedyne w swoim rodzaju badania kliniczne.

Zrozumieć skórę

Fibroblasty, prawdziwi architekci skóry, odpowiadają za tworzenie podstawowych budulców skóry właściwej, które nadają jej gęstość, miękkość i blask: kolagen odpowiada za jędrność i dobry stan skóry, elastyna zapewnia jej sprężystość, a kwas hialuronowy nadaje skórze objętość i zapewnia nawilżenie.
Wybierz „skin fitness” dla skutecznej i naturalnej pielęgnacji urody!

Naturalne metody dla skuteczniejszej reaktywacji komórek!

Nowy zabieg głowicą ERGOLIFT wyposażoną w opatentowaną technologię MPF (Motorized Pulsating Flaps) zapewnia WIELOWYMIAROWĄ STYMULACJĘ powierzchni skóry, aby fizjologicznie obudzić jej komórki. Stymulowane fibroblasty odzyskują młodość i działają od wewnątrz, powodując prawdziwą metamorfozę skóry.

Przełom w świecie nauki – Twoja skóra odmładzana jest od wewnątrz!

„Dzięki zabiegowi czułam się dobrze i odpoczęłam, a moja skóra wyglądała na zrelaksowaną. Efekt widziałam już po pierwszej sesji. Moja skóra jest miękka, grubsza i wygląda zdrowo.” – Sara, 35 lata

ENDERMOLIFT w praktyce – Twoja skóra powraca do życia!

 1. OCEŃ POTRZEBY SKÓRY

  Specjalista LPG przeprowadzi wstępną ocenę skóry, korzystając z metody oceny LPG opracowanej przez Katedrę Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego Besançon (Francja).

 2. OPRACUJ SWÓJ PROGRAM ZABIEGOWY

  Specjalista określi, które protokoły programu Endermolift są dla Ciebie odpowiednie i rozpocznie kurację, zaczynając od co najmniej dwóch zabiegów tygodniowo: aktywacji blasku, ujędrniania, redukcji zmarszczek, zagęszczania, redukcji opuchniętych i podkrążonych oczu, redukcji podwójnego podbródka, itd.

 3. KORZYSTAJ Z ZESTAWU ENDERMOLIFT

  Ten mały zestaw zawiera Twoje osobiste klapki LIFT, które zapewniają higieniczność i skuteczność zabiegu.

 4. OCENA REZULTATÓW ZABIEGU

  Po oczyszczeniu skóry specjalista LPG głowicą ERGOLIFT wykona intensywną, ale przyjemną 30-minutową stymulację skóry, mającą na celu aktywację naturalnych procesów młodości! Skóra przebudza się, jakby została przywrócona do życia!

 5. UZUPEŁNIJ ZABIEG, STOSUJĄC KOSMETYKI SONS TECHNIQUES LPG®

  Zmaksymalizuj efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, stosując własny program pielęgnacyjny LPG w domu.

Zabiegi przeciwstarzeniowe dla mężczyzn

Zabieg Endermolift, szczególnie doceniany przez mężczyzn, jest doskonale dostosowany do konkretnych potrzeb ich skóry. To szybkie, bezbolesne i skuteczne zabiegi przeciwstarzeniowe.

Ukierunkowane zabiegi:

 1. Wygładzanie czoła
 2. Redukcja kurzych łapek
 3. Redukcja opuchlizny i podkrążonych oczu
 4. Zwiększenie jędrności twarzy
 5. Drenaż podwójnego podbródka

Naturalne zabiegi, z których można korzystać do woli. Szybkie i skuteczne zabiegi Endermolift doskonale pasują do Twojego stylu życia.

Zabiegi przeciwstarzeniowe oparte na zaawansowanej technologii

Tak, jak aktywność fizyczna potrzebna jest do utrzymania mięśni w dobrej kondycji, tak komórki młodości wymagają stymulacji do dalszej pracy!

Odkryj jedyną przeciwstarzeniową technikę upiększającą opartą na przełomowym, światowym, naukowym odkryciu! Zapytaj specjalistę LPG o próbną sesję zabiegową.